Biuro rachunkowe
Garde profit

O nas

Biuro Rachunkowe Walczak Tomasz zostało założone w 1998 roku. Podczas kilkunastu lat istnienia firmy zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam na zoptymalizowanie naszych działań, wypracowanie modelu współpracy z Klientami oraz zdobycie zaufania wielu przedsiębiorstw.

Od samego początku kładziemy duży nacisk na to, by nasze usługi były świadczone nie tylko profesjonalne, ale również w sposób otwarty i przyjazny. Dlatego postawiliśmy na kapitał ludzki: zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy rzetelnie wykonują wszystkie zadania, zapewniając całkowitą poufność.

Każdy Klient jest obsługiwany przez jedną osobę z naszego zespołu, która ma odpowiednią wiedzę księgową i doświadczenie w prowadzeniu danego rodzaju firm. Co warto podkreślić: znamy specyfikę przedsiębiorstw z różnych branż. Naszymi klientami są firmy zagraniczne i krajowe,  spółki z o.o., akcyjne, spółki cywilne, jawne, komandytowe jednoosobowe działalności gospodarcze oraz fundacje.

Prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną, rozliczamy ZUS, reprezentujemy klientów przed różnymi urzędami, (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS). Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. Pomagamy także przy rejestracji firm oraz podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń. Z początkiem 2014 roku przenieśliśmy nasze biuro do Lubonia. Poprzednia siedziba firmy mieściła się na ul.Wierzbięcice 44a, 61-561 Poznań.

 

Zadzwoń
61 6 46 00 65
Napisz do nas
biuro@gardeprofit.pl